ايران در لبه پرتگاه؟

به نام خدا و براي خدا 


اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام


امروز يکشنبه 15 تير 99 نمايندگان مجلس، طرح سئوال از حسن روحاني را با بيش از 100 امضاء تقديم هيئت رئيسه مجلس کردند تا رئيس جمهوري که در بزنگاههاي حساس، خود را بخواب مي‌زند! به سئوالات نمايندگان مردم در رها سازي قيمتها و تورم، پاسخگو نمايد.


قبل از اقدام نمايندگان مجلس، مرد خاکستري و فعال در فتنه‌ها از سايه برون آمد و با نوشتن نامه به رهبري، کشور را در لبه پرتگاه قلمداد کرد!


در 42 سال گذشته، سهم اصلي برپايي فتنه‌ها و بحرانها، به ليبرالها و اصلاح طلبان منافق درون قدرت اختصاص دارد! ولذا نامه اخير موسوي خوئيني‌ها مبني بر قرار داشتن کشور در لبه پرتگاه، دو هدف مهم را دنبال مي‌کند!


اولا مي‌خواهد مشکلات اقتصادي و ناکارآمدي دولت ليبرال روحاني را به گردن نظام اسلامي بيندازد و ثانيا؛ طرح سئوال و استيضاح رئيس جمهور را از نمايندگان مجلس سلب نمايد، تا خيانتهاي گسترده نفوذيهاي درون قوه مجريه و عوامل داخلي و خارجي آنان، مستور بماند.


بايد گفت؛ کشور در لبه پرتگاه نيست، بلکه حسن روحاني و جريان زر و زور و تزوير در لبه پرتگاه قرار گرفته‌اند ولذا نانجيبانه به وظايف قانوني خود عمل نمي‌کنند و کشور را در لبه پرتگاه، نشان مي‌دهند،


با حمله صدامدر سال 59 و تصرف بخشهاي مهمي از کشورمان، برخي مي‌گفتند که انقلاب و ايران در لبه پرتگاه قرار دارد و سئوال و استيضاح بني صدر را به صلاح نمي‌دانستند، اما با استيضاح و برکناري بني صدر، کشور از لبه پرتگاه سقوط، نجات پيدا کرد ولذا مقطع امروز کشورمان، خطير است، اما از سال 60 خطرناکتر نيست.


پس؛ بايد تيغ را از دست زنگي مست گرفت و عاقلانه‌ترين مسير براي برون رفت از مشکلات فعلي، سئوال و استيضاح رئيس جمهور، توسط نمايندگان مجلس است و گرنه ماموريت جريان ليبرال حاکم بر قوه مجريه، کشاندن کشور به لبه پرتگاه، براساس راهبرد شيطان بزرگ، آمريکا است.


والسلام 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.