با فرماندهي ليبرالها، پيروز ميشويم؟!

به نام خدا و براي خدا 


اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام


براي پاسخ به سئوال فوق، بايد تاريخ انقلاب اسلامي را ورق بزنيم، تا از رمز و راز پيروزي آگاه شويم، زيرا در دفاع مقدس زماني پيروز شديم، که حضرت روح الله، فرماندهي را از عنصر ليبرال و ستون پنجم دشمن، يعني بني صدر، بازستاند.


با عزل بني صدر رئيس جمهور وقت از فرماندهي جنگ، بلافاصله رزمندگان ارتش، بسيج و سپاه از لاک پدافندي خارج و وارد عمليات آفندي شدند و لذا پيروزيهاي پي در پي نصيب و در کمتر از يک سال، خرمشهر آزاد شد.


رهبر معظم انقلاب 3 خرداد سال 95 فرمودند: «بدانيد در آينده، خرمشهرها در پيش است؛ البته نه در ميدان جنگ نظامي، بلکه در ميداني که ويراني‌هاي جنگ نظامي را ندارد و برعکس آباداني نيز به‌دنبال دارد، اما از جنگ نظامي سخت‌تر است.»


رهبري معظم انقلاب وقتي بي توجهي ليبرالهاي خزيده در قواي مجريه و مقننه را مشاهده کردند، در سال 97 به يکي از مصاديق خرمشهرها اشاره و فرمودند: «(امروز) اتاق جنگ اقتصادي با نظام جمهوري اسلامي، وزارت خزانه داري آمريکا است.» و سپس معظم له خطاب به فرماندهان اقتصاد مقاومتي و جنگ اقتصادي فرمودند: «من معتقد به قطع ارتباط با دنيا نيستم، اما تکيه به بيرون مرزها نيز غلط اندر غلط است.»


قريب 7 سال ليبرالها، با نگاه به بيرون و براي رضايت آمريکا، نانجيبانه گراي مواضع و موقعيت استحکامات جنگ اقتصادي، سياسي، امنيتي، نظامي و فرهنگي کشور را به دشمن دادند و حتي رزمندگان جنگ اقتصادي را با توصيه شيطان بزرگ، خلع سلاح کردند! يعني به ذخيره مهمات رزمندگان جنگ اقتصادي، شبيخون زدند! و بيش از 60 تن طلا و 18 ميليارد دلار را در اختيار رفقاي غارتگر خود قرار دادند!


آري اگر در جنگ نظامي، بني صدر را کنار زديم و پيروز شديم، امروز هم براي پيروزي در جنگ اقتصادي، بايد بني صدرها را از فرماندهي برکنار کرد، زيرا جماعت ليبرال در 240 سال گذشته، همواره پياده نظام و ستون پنجم دشمن بوده و هستند! ولذا نمايندگان مجلس يازدهم بايد آستين بالا زده و از توئيت‌بازي و نامه‌هاي بي حاصل دست بردارند و سئوال و استيضاح رئيس جمهور(تزوير کليد) را کلـــــــــــــــــــــــــيد بزنند.


والسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.