دشمن کيست و نقشه دشمن چيست؟

به نام خدا و براي خدا 


اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام


وقتي ايمان و غيرت ديني جوانان کشورمان، مورد شبيخون فرهنگي دشمن قرار گيرد، آنگاه جوانمان در پازل دشمن به بازي گرفته مي‌شود ولذا بعد از ترور سپهبد شهيدمان حاج قاسم سليماني توسط آمريکا، همان جواني که ايمان و غيرتش را دشمن ربوده، به تصاوير شهيد سليماني اهانت و بي احترامي مي‌کند و حتي نمي‌فهمد که سفير مکار روباه پير، با قهقه مستانه، به اعمال او مي‌خندد!

رهبري معظم انقلاب در 18 دي 98 از آحاد ملت ايران چه چيزي طلب کردند؟

معظم له فرمودند: "مردم بايستي هم دشمن را بشناسند، هم شيوه‌هاي کاريِ دشمن را بدانند، هم بايد نحوه‌ي مقابله‌ي با اين شيوه‌ها را بدانند؛ اين کار صاحبان فکر است...

رهبري در ادامه تأکيد فرمودند: " نقشه‌ اساسي دشمن اين است؛ ترديد ‌افکني در ايمان مردم و در عزم راسخ مردم؛ يعني همان دو عنصري که عرض کردم؛ دو کليد‌واژه‌ي ايمان، و غيرت ديني.

مقام معظم رهبري بعد از اين تأکيدات اينگونه نتيجه گرفتند: "اگر چنانچه اين اتّفاق افتاد، قدرت تهاجمي و حتّي قدرت دفاعي جمهوري اسلامي هم تحت تأثير قرار خواهد گرفت و از بين خواهد رفت؛ لذا دارند توطئه ميکنند؛ البتّه توطئه‌ آمريکا و مانند آن، فقط اين نيست؛ اين مهمترينش است.


فرمان ولي فقيه صادر شده و عمارها و نيروهاي آتش به اختيار، بايد از همه توان خود، جهت بصيرت افزايي و مختل نمودن نقشه دشمن، استفاده نمايند.


والسلام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.