رادار‌های بومی و کارکنان جوان دو مولفه قدرت پدافند هوایی ارتش

رادار‌های بومی و کارکنان جوان دو مولفه قدرت پدافند هوایی ارتش

رادار‌های بومی و کارکنان جوان دو مولفه قدرت پدافند هوایی ارتش

جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تاکید کرد که استقرار رادار‌های بومی و استفاده از کارکنان جوان و آموزش دیده در کشور، باعث شده است پدافند هوایی به دقت و در لایه‌های مختلف و متنوع از آسمان کشور حراست کند.

‌به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی میثاق نیوز، امیر سرتیپ علیرضا الهامی جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در منطقه پدافند هوایی شمال‌غرب، از ایستگاه رادار شهید نادری بیله سوار اردبیل بازدید کرد.

وی در این بازدید، در جمع کارکنان ایستگاه رادار شهید نادری گفت: امروز به یاری خداوند ما در حوزه راداری به خودکفایی دست یافته‌ایم و با توجه به نیاز پدافند هوایی طراحی و تولید انواع رادار‌ها انجام شده و در نقاط مختلف کشور استقرار می‌یابد.


بیشتر بخوانید


جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تصریح کرد: استقرار رادار‌های بومی و استفاده از کارکنان جوان و آموزش دیده در کشور، باعث شده است هیچ وابستگی در این حوزه وجود نداشته باشد و پدافند هوایی بتواند به دقت و در لایه‌های مختلف و متنوع پدافندی از آسمان کشور حراست کند.

امیر الهامی در این بازدید، میزان آمادگی رزمی و عملیاتی این ایستگاه رادار را مورد ارزیابی قرار داد و روند اقدامات و فعالیت‌های عمرانی منطقه پدافند هوایی شمالغرب را مورد بررسی قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.