روشنایی متقاطع ۳

Cross Lighting Portraits BTS: Big and Small Flash - Glyn Dewis
روشنایی متقاطع شامل دو منبع نوری است که موضوع را از طرف مقابل روشن می کند. دلیل روشنایی متقابل بسیار متنوع است که شما می توانید زاویه های نور و اصلاح کننده ها را تغییر دهید تا در جلوه های نورپردازی گزینه های بی حد و حصر به شما ارائه دهد. نورپردازی متقابل کلاسیک معمولاً شامل یک جعبه نرم به عنوان نور اصلی و یک منبع کوچک لبه سخت به عنوان یک نور لهجه در طرف مقابل است.روشنایی متقابل به معنای استفاده از دو فلاش نیست هر دکو یک نور پس زمینه قوی ، سفید و باریک متمرکز فراهم می کند تا بر چهره مقابل نریزد. پنل های LED ، که بسیار نزدیک به استعداد قرار دارند ، نور کمی نرمتر با دمای شماره گیری شده 4.500K را تأمین می کنند.

Lighting Techniques #6: Cross-light - Neil Oseman
در مورد روشنایی متقابل به عنوان اثری که می تواند با هر منبع نوری در دسترس ، درست مثل چراغ اصلی ایجاد شود ، مفید است. به عنوان مثال ، آن نور دوم ممکن است محیط و یا نور خورشید باشد ، لزوماً لازم نیست چیزی در کیت روشنایی شما باشد.قرار گرفتن در معرض کلی صحنه ، یعنی میدان باز با تیره درختان در پس زمینه ، f / 5.6 در 1/160 در ISO 200 بود. یک قاب آزمایش با مدل نشان داد که بدون فلاش این قرار گرفتن در معرض وی را تحت تأثیر قرار نمی دهد. چهره بخاطر درخشندگی شدید بالای سرش فلش را روی F / 5.6 تنظیم کرده
Cross shape LED filament Bulb
یادگیری استفاده از فلاش دوربینی به شما امکان ایجاد و شکل گیری نور را می دهد و فرصت های جدید زیادی را برای عکاسی دراماتیک به شما می دهد.هدف از این نور ایجاد "لبه" نور در اطراف سوژه شما است. این به طور سنتی "چراغ لبه" یا "چراغ جدایی" نامیده می شود زیرا به جدا کردن سوژه از پس زمینه کمک می کند.تنظیم برای فلاش خارج از دوربیناین است که حدس و گمان را از بین می برد و پایه و اساس محکمی از نور را فراهم می کند که بعد می توانید شروع به کار با آن کنید و اصلاح کنید.

Nazia Hasan, MD, MPH | Gastroenterologist

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.