سالگرد مرحوم، از جيب عموم!

به نام خدا و براي خدا 


اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام


در 30 مرداد سال 95 مرحوم حجت الاسلام هاشمي رفسنجاني در اجلاس مديران و روساي آموزش و پرورش با سخناني بر ضد امنيت ملت و کشور، مدل آلمان و ژاپن را براي اجرايي کردن به حسن روحاني در دولت دومش سفاش کرد و گفت:


«اگر مي‌بينيد آلمان و ژاپن اين روزها محکم‌ترين اقتصاد دنيا را دارند، اينها بعد از جنگ جهاني دوم از اينکه نيروي نظامي داشته باشند، محروم شدند، نيروهاي نظامي بيشترين خرج کشورهاي در حال جنگ را مي‌بردند، ... اين راه در ايران باز شده است و مديران و دلسوزان و معلمان بايد وارد اين فضا شوند؛ مطمئنم دوره دوم دولت روحاني مي‌تواند ما را به آنجا برساند.»


ديروز از همان محلي که صداي ضد امنيتي و ضدانقلابي هاشمي رفسنجاني برخاسته بود، حسن روحاني سالگرد فوت رفسنجاني را از محل جيب ملت برگزار کرد! البته حسن روحاني به وصيت آن مرحوم عمل و بودجه دفاعي کشور را به شدنت کاهش داد، هر چند در مراسم جشن سالگرد آن مرحوم، (چون صداي کف و سوت هم شنيده شد!) مزورانه از توان نوشکي دفاع کرد!


حسن روحاني در مرکز اجلاس سران، هاشمي را مبتکر انقلاب! جلوتر از امام! سازنده موشک! سانتريفيوژ! رزمنده موفق تمام عملياتهاي دفاع مقدس! و در نهايت اگر هاشمي نبود انقلاب نبود! معرفي کرد.


چرا سالگرد آن مرحوم فاقد وصيت نامه مغروق در استخر فرح را در محل مزارش (حرم امام خميني) برگزار نکردند، تا مديران و وزيران بي‌کفايت بر سر قبر او فاتحه‌اي بخوانند؟! چرا در زماني که ملت تحت شديدترين فشار اقتصادي قرار دارند، از محل جيب ملت سالگرد چندين ميليارد توماني براي آن مرحوم برگزار مي‌کنند؟!


حسن روحاني بايد پاسخ دهد؛ آن همه تجليل نابجا از هاشمي رفسنجاني براي چه بود؟! چرا از جيب ملت شعار دروغ داد و از جيب خود هزينه نکرد؟!


والسلام


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.