فاناتیک: امیری با عملکردش همه را انگشت به دهان گذاشت

فاناتیک-امیری-با-عملکردش-همه-را-انگشت-به-دهان-گذاشت

وب میکو - نشریه مطرح ترکیه‌ای تمجید ویژه‌ای از بازیکن ایرانی تیم فوتبال ترابزون‌اسپور کرد.

به گزارش وب سایت نود، تیم فوتبال ترابزون‌اسپور که اخیراً وحید امیری و سیدمجید حسینی را به خدمت گرفت، یکشنبه شب در دیداری دوستانه موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر بر میهمان خود، سامسون‌اسپور غلبه کند. وحید امیری که در این بازی به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمد، در اولین دیدارش برای آبی‌وعنابی‌ها گل دوم تیمش را در دقیقه ۷۲ به ثمر رساند.

نشریه «فاناتیک» ترکیه در گزارشی مختص به بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان نوشت؛ در بازی دوستانه ترابزون‌اسپور مقابل سامسون‌اسپور بازی وحید امیری بیشتر از بقیه مورد پسند قرار گرفت. امیری با تکنیک بالای خود و گلی که به ثمر رساند باعث شد نه‌تنها تماشاگران، بلکه اونال کارامان سرمربی ترابزون‌اسپور هم او را مورد تشویق قرار دهد. امیری با عملکرد خود در بازی با ترابزون‌اسپور همه را انگشت به دهان کرد.

وحید امیری که در نیمه دوم این دیدار به جای اولجای شاهان به بازی آمد، با سختکوشی که در زمین داشت، مدام از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفت. او در دقیقه ۷۲ توپ راسالی پریرا را با یک ضربه سر زیبا و شیک تبدیل به گل کرد.

امیری که در پیروزی ۳ بر صفر قاطعانه آبی‌وعنابی‌ها، یکی از بازیکنانی بود که بیشترین نظرها را به خود جلب کرد، پس از این بازی گفت: به امید خدا در طول فصل هم کارهای خوبی انجام خواهم داد. در تیم رقابت فوق‌العاده‌ای برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی وجود دارد و این من را به هیجان می‌آورد.

امیری که جو صمیمانه موجود در تیم ترابزون‌اسپور نظرش را جلب کرده، اظهار داشت: از همان روز اول استقبال خوبی از من در تیم صورت گرفت و در طول یک هفته‌ای که اینجا هستم، چیزی که دیدم این است که رفاقت خیلی خوبی در تیم وجود دارد. از سرمربی تیم هم تشکر می‌کنم که به من خیلی اعتماد دارد.

منبع:وبسایت رسمی برنامه نود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.