فرار وحشتناک زن جوان از مسافر اجباری اشبه گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، چند روز پیش زنی با جراحات مشهود از ناحیه سر و صورت به پلیس آگاهی مراجعه کرد و از افتادن در دام یکی از مسافران زورگیر خبر داد. وی توضیح داد: در خیابان پاسداران منتظر تاکسی بودم که دوو جلوی من ایستاد. راننده که پسر جوانی بود وانمود کرد که مسافر اوست و من سوار ماشین شدم اما کمی بعد چاقوی خود را به سمت من گرفت و تهدید کرد که تمام پول و طلاهایم را به من خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

شاکی ادامه داد: من وحشت کردم و گردنبند طلای خود را به او دادم، اما این مرد قصد توقف نداشت و هر چه از او خواستم برایم انجام دهد بی فایده بود. به همین دلیل برای نجات خودم، برای لحظه ای در ماشین را باز کردم و بیرون پریدم و مجروح شدم. راننده نیز با دیدن این صحنه متواری شد.

با شکایت این زن، دستور دستگیری راننده صادر و تحقیقات کارآگاهی پلیس آگاهی تهران برای شناسایی و دستگیری وی آغاز شد.

سرهنگ علی اولی پور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: با توجه به حساسیت موضوع، تیمی از کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی وارد عمل شده و هرازگاهی به بازرسی دوربین های مداربسته محل جنایت می پردازند. شناخته شده است.

وی ادامه داد: با دستگیری مالک خودرو مشخص شد که وی برخلاف ادعای شاکی مردی میانسال بوده و در زورگیری دخالتی نداشته و در زمان ارتکاب جنایت خودرو متعلق به پسرش بوده است. همین کافی بود تا کارآگاهان به محل کار پسرش رفته و او را دستگیر کنند.

به گفته رئیس پلیس آگاهی تهران، متهم در بازجویی های انجام شده اعتراف کرد که گردنبند شاکی را با تهدید چاقو به سرقت برده است و تحقیقات برای شناسایی سایر مالباختگان احتمالی ادامه دارد.

منبع: همشهری آنلاین

انتهای پیام/

The post فرار وحشتناک زن جوان از مسافر اجباری اش first appeared on ava-2music.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.