فصل دوازدهم ستاره افغان – قسمت اول

بزرگ‌ترین و بهترین رقابت آواز‌خوانی در افغانستان « ستاره افغان»، دوباره با فصل دوازدهم خود باز می‌گردد. چهار داور این فصل عبارت‌اند از: آریانا سعید، ابرستاره نام‌دار، به‌همراه دو آواز خوان بسیار محبوب افغانستان، عبید جوینده و قیس الفت و هم‌چنین استادِ آوازِ سنتی پشتو‌، سیدا‌گل مینه. این داوران در فصل دوازدهم ستاره افغان، تمام تلاش خود را برای انتخاب بهترین‌ها از میان هزاران اشتراک‌کننده علاقه‌مند از سر‌تا‌سر افغانستان، انجام می‌دهند.

 

اولین قسمتِ از فصل دوازدهم ستاره افغان، روز جمعه،  14 عقرب، از بهترین شبکه برنامه‌های سرگرمی افغانستان، تلویزیون طلوع نشر شد. این قسمت، رقابتِ گزینشی شرکت‌کنندگان در ولایت کابل، پای‌تخت کشور، را به تصویر کشید. صد‌ها پسر و دختر با‌استعداد افغانی با اجرا‌های شگفت‌انگیز خود برای دریافت کارت و ورود به مرحله رقابتِ اصلی، در این قسمت اشتراک کرده بودند.

 

اولین هنرجویی که روی صحنه ظاهر شد، پیمان امیری بود؛ کسی که به مدت 5 سال به طور حرفه‌ای در حال یادگیری موسیقی بوده است. پیمان به خوبی آهنگِ ” تو بیا، راز بگو” را با گیتار اجرا کرد. در ادامه، فردوس آراشید، آواز‌خوانِ رپی که از کشور هالند با آرزوی ستاره شدن در این برنامه شرکت کرده بود، یک آهنگ رپ زیبا را اجرا کرد. سپس، صنم سیدی، دختر شجاعی که از یکی از ولایت‌های دور‌افتاده افغانستان، بدخشان، آمده بود، یک آهنگ بسیار معروف از آریا سعید را خواند. او از گرفتن کارت ورود و حضور در جمع 12 بهترین بسیار مطمین بود. هم‌چنین یک مردِ بامزه به نام شَنکر بابو، آهنگی را به صورت بسیار خنده‌دار اجرا کرد.

 

به نظر شما آیا پیمان امیری، فردوس آراشید، صنم سیدی، و مرد بامزه، می‌توانند داوران را تحت تاثیر قرار داده و کارت ورود به مرحله بعدی را دریافت کنند؟ برای جواب این سوال و مشاهده کامل قسمت اول، لطفا روی ویدیوی زیر کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.