نمایش بزهای فضایی در تریلر جدید فیلم Thor 4 با بازی کریس همسورث


مارول استودیو امروز تریلر جدیدی از او فیلم Thor: Love and Thunder را منتشر کرد که در آن شاهد تصاویر هیجان انگیزتری هستیم.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر کوتاه و جدید دیگری از Thor: Love and Thunder منتشر شد. تریلر جدید Thor 4 در واقع بر روی نمایش هم تیمی های ثور در ماجراجویی جدیدش متمرکز شده است که در آن شاهد Thor Female، Valkyrie، Corg و اعضای Guardians of the Galaxy هستیم. اگرچه به نظر می رسد که نگهبانان کهکشان در قسمت کوتاهی از فیلم حضور خواهند داشت، اما تصاویر خنده داری از رابطه ثور با استار لرد و راکت را می بینیم.

همچنین در بخشی از تریلر شاهد بزهای غول پیکر و فضایی هستیم که باید نقش مهمی در ماجراجویی جدید ثور در Thor: Love and Thunder داشته باشند. البته در طول تریلر نیز شاهد اشاره جالبی به دو آسمانی هستیم که مشخص نیست این دو آسمانی در فیلم چه نقشی دارند. در ادامه می‌توانید این تریلر جذاب را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

مقاله مرتبط:

  • معرفی فیلم ها و سریال های آینده مارول

او مسئولیت کارگردانی و نوشتن فیلمنامه قسمت چهارم ثور را بر عهده داشت تایکا وایتی او قبلا توسط Thor: Ragnarok کارگردانی شده بود. هم جنیفر کتین رابینسون در نوشتن فیلمنامه Thor 4 وایتی مشارکت داشت. کریس همسورث،، کریستین بل،، ناتالی پورتمن،، تسا تامپسون،، کریس پرث،، دیو باتیستا، کارن گیلان،، پام کالمانتیف،، شان گان،، جیمی الکساندر،، تایکا ویاتی، راسل،، لوک همسورث،، مت دیمون،، متاسفم و ملیسا مک کارتی، آنها از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Thor: Love and Thunder ظاهر شدند و به ایفای نقش پرداختند.

اولین نمایش Thor: Love and Thunder برای 8 جولای (17 ژوئیه) برنامه ریزی شده است.

The post نمایش بزهای فضایی در تریلر جدید فیلم Thor 4 با بازی کریس همسورث first appeared on ava-2music.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.