هم افزايي اسلام رحماني و اسلام آمريکايي!

به نام خدا و براي خدا 


اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام


مدتي است جريان نفوذي در قدرت،(مجلس و دولت) به جاي حل مشکلات اقتصادي و اشتغال جوانان و مردم، نشخوار براندازان، فتنه گران و دشمنان اسلام ناب محمدي صلي الله عليه و آله و سلم بر زبان جاري مي‌نمايند!


ديروز رئيس جمهور به وزارت ارتباطات و فناوري رفت و در آنجا به نمايندگي از پيام رسان تلگرام! و تفکر ليبراليسم غربي! مشکلات عمده کشور را فيلترينگ دانست! و سخناني را بر زبان آورد، که نشان دهنده انحراف دستگاه تصميم گيري دولت از مباني ديني، انقلابي، سياسي و اقتصادي کشور و مردم است. ت


حسن روحاني در بخشي از سخنان خود گفت: «انگار ما اختياري از آسمان داريم که مي‌توانيم بر زمينيان هر فرماني را صادر کنيم، نه اين‌طور نيست، چنين چيزي وجود ندارد. اين‌طور نيست که ما اختيار داشته باشيم. خداوند به پيغمبرش مي‌گويد: «وَ ما أَنْتَ عَلَيْهِمْ بِوَکِيلٍ، تو وکيل مردم نيستي، تو چکار به کار مردم داري؟»


سخنان فوق از تفکر اسلام، انقلاب، امام و رهبري عبور کرده و صرفا در دفاع از رسانه‌هاي ديجيتال برانداز بيگانه و اسلام آمريکايي بيان شده است! اين تفکر لانه کرده در رياست جمهوري، عاريه گرفته از افکار پليد جريان فراماسونري ملکم خان و تقي زاده‌ها، با هدف تغيير در مباني ديني و انقلابي و زمينه سازي پذيرش سلطه استکبار جهاني است!


پاسخ صحيح به سخنان ضدانقلابي حسن روحاني، لبيک و عمل به استراتژي "آتش به اختيار" رهبر معظم انقلاب امام خامنه اي است که فرمودند:


«من به همه‌ي آن هسته‌هاي فکري و عمليِ جهادي، فکري، فرهنگي در سرتاسر کشور مرتّباً مي‌گويم: هرکدام کار کنيد؛ مستقل و به‌قول ميدان جنگ، آتش‌به‌اختيار. البتّه در جنگ، قرارگاه مرکزي وجود دارد که دستور ميدهد، امّا اگرچنانچه رابطه‌ي قرارگاه ‌قطع شد يا قرارگاه عيبي پيدا کرد، اينجا فرمانده دستورِ "آتش‌به‌اختيار" مي‌دهد. خب شما افسرهاي جنگ نرميد -قرار شد شما افسران جوان جنگ نرم باشيد- آنجايي که احساس مي‌کنيد دستگاه مرکزي اختلالي دارد و نمي‌تواند درست مديريّت کند، آنجا آتش‌به‌اختياريد؛ يعني بايد خودتان تصميم بگيريد، فکر کنيد، پيدا کنيد، حرکت کنيد، اقدام کنيد.» (17 خرداد 96)


آري امروز رئيس جمهورمان و برخي از اعضاء دولت و مجلس، به نمايندگي از اسلام رحماني و اسلام آمريکايي، بر عليه اسلام ناب محمدي صلي الله عليه و آله و سلم سخن مي‌گويند ولذا بايد بر اساس فرمان "آتش به اختيار" وارد ميدان مبارزه با ليبراليسم لانه کرده در مرکز مهم تصميم‌گير و تصميم‌ساز نظام اسلامي شد.


والسلام


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.