وظیفه ما انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان است

وظیفه ما انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان است

دریادار سیاری گفت: بی‌تردید عامل پیروزی و تفوق امروزِ ما بر دشمنان، ادامه دادن راه شهداست.

‌به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی میثاق نیوز، به نقل از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش در نشست گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی دفاع مقدس که امروز در ستاد ارتش برگزار شد، گفت: دفاع مقدس یکی از مقاطع پرافتخار و بالنده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی ادامه داد: ملت ایران در دوران دفاع مقدس توانست در مقابل دشمن تا بُن دندان مسلح که از سوی قدرت‌های بزرگ جهانی نیز حمایت می‌شد، مقاومت کند و حقانیت خود را به ثبات برساند.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش در ادامه با تأکید بر اهمیت توجه به چهلمین سالگرد دفاع مقدس، عنوان کرد: باید سعی کنیم تا برنامه‌های پیش‌بینی شده در سطوح مختلف ارتش را با جدیت دنبال کرده و به آثار و نتایج مثبت آن دست یابیم.

دریادار سیاری با بیان اینکه چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس فرصت مناسبی جهت انتقال ارزش‌ها و رشادت دلاورمردان ارتش و رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس است، افزود: ملت بزرگ ایران توانستند در این دوران از مرز‌های اعتقادی و ارضی و ارزش‌های ناب انقلاب اسلامی دفاع کنند.

وی با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص بهره‌گیری از ارزش‌های دفاع مقدس گفت: همان‌طور که ایشان فرمودند، دفاع مقدس گنجینه عظیمی است که تا مدت‌های طولانی ملت ما می‌تواند از آن استفاده و بر روی آن سرمایه‌گذاری کند.
معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه از این گنج عظیم باید به نحو مطلوبی استفاده کرد، عنوان کرد: امروز از تجربیات ارزنده دفاع مقدس در حوزه‌های آموزشی و تربیتی ارتش استفاده می‌کنیم.

دریادار سیاری همچنین با اشاره به اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا، خاطرنشان کرد: یکی از وظایف ما حفظ و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان است و بی‌تردید عامل پیروزی و تفوق امروزِ ما بر دشمنان، ادامه دادن راه شهداست.


بیشتر بخوانید: آسمانی که به زودی زیر با‌ل‌های جنگنده قاهر قرار می‌گیرد + تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.