کنترل وضوح فردی

Related image
روشنایی Rembrandt یکی دیگر از تکنیک های ساده منفرد است که در آن سایه بیشتری برای اضافه کردن تعریف وجود دارد. برای این کار ، یک فلاش را با یک جعبه نرم در زاویه 45 درجه در جلو و در کنار صندلی قرار دهید. ایده این است که مثلث وارونه ای از نور را در زیر چشم در طرف مقابل صورت به منبع نور داشته باشید. برای کاهش سایه ها می توانید با استفاده از چتر نقره ای یا شبکه لانه زنبوری یک بازتابنده و / یا لبه دوماستفاده کنید
Related image
متداول ترین روش برای پرتره های نوری استفاده از یک یا دو چراغ استودیویی با جعبه نرم است که نور اصلی کلید را پخش می کند. اگر کیت استودیویی ندارید ، فلش خارج از دوربین نیز می تواند کار کند ، اما یک جعبه نرم برای تولید یکنواخت نور پراکنده ضروری است. دو چراغ همیشه کنترل و گزینه های بیشتری نسبت به یک منبع نور واحد فراهم می کند ، اما اگر تنها یک فلاش دارید می توانید از یک بازتابنده برای کاهش سایه ها در صورت نیاز استفاده کنید.
Image result for Gastrointestinal Specialist
ایده تصویر اصلی این است که به وضوح فردی را نشان دهد که با دوربین درگیر است و آرام ، با اعتماد به نفس و آرام به نظر می رسد. بنابراین ، به همین دلیل ضروری است که نشست را در طول جلسه راحت کنید. مکالمه را در حالی که مشغول تصویربرداری هستید ، ادامه دهید و صفحه نمایشگر LCD دوربین را به نمایشگر نشان دهید تا آنها بتوانند آنچه را می بینید انجام دهند و با شما همکاری می کنند تا بهترین تصاویر ممکن را بدست آورید.

Image result for Corporate Headshot Photography Tips

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.