Ep 67 چگونگی شلیک در نور کم

Image result for learnEp 67 How to shoot in low
اندازه گیری نور می تواند گیج کننده باشد. اما لازم نیست  باشد در حقیقت، بسیاری از مامبو که در اطراف نور و اندازه گیری قرار دارند، صرفا غیر ضروری است. نمونه های بسیاری وجود دارد که روشنایی شما ایده آل نیست و شما می توانید با نور کمی بیشتر انجام دهید تا عکس های خود را بطور کامل بسازید.حالت های نوردهی کاملا اتوماتیک نیز ممکن است در فلاش کم نور در فوکوس داخلی دوربین قرار بگیرند. مشکل این است که فلاش داخلی دارای نور با کیفیت بالا نیست.
Image result for learnEp 67 How to shoot in low
برای بهترین نتایج در نور کم از حالت نوردهی کاملا اتوماتیک دوربین خودداری کنید!در حالت ایده آل، بدون تثبیت کننده تصویر، شما نیاز به یک دور شاتر حدود 1/125 ثانیه برای دستیابی به تصویر تیز با یک دوربین دست (برخی از عکاسان ممکن است استدلال کنند که شما می توانید از سرعت شاتر کمتری استفاده کنید). یک سیستم تثبیت کننده تصویر که به شما یک مزیت 4 بیتی می دهد، این است که شما می توانید سرعت شاتر را به 1/8 ثانیه کاهش دهید و تصویر تیز را دریافت کنید. این بسیار مفید است در نور کم.
Image result for Gastroenterologist shoot in low
عکاسی در نور کم به معنای انتخاب بین نویز از یک تنظیم ISO بالا یا تاری از سرعت شاتر پایین تر است. نه بار از ده، تصویر تیز و پر سر و صدا بهتر از یک تار شدن است - و آن زمان دهم باید برای تاری حرکت عمدی با تکنیک قرار گرفتن در معرض طولانی قرار گیرداگر تا به حال یک زمان برای گرفتن خودکار است، آن را در نور کم است. در صورت عدم استفاده از حالت های دستی یاد بگیرید و از حالت اولویت شاتر استفاده کنید. این به شما امکان می دهد سرعت شاتر مناسب برای شات خود را انتخاب کنید.

Image result for learnEp 67 How to shoot in low

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.